28 Kasım 2023 Salı

KÖŞE YAZARLARI

Murat Akalın

Murat Akalın

Bayrama Giderken

 Gazetecilik aynı zamanda köşe yazarlığı gözlem yeteneğinizin çok iyi olup gerekli analizleri yaptıktan sonra tüm olanı biteni toplumun önüne ko-   yabilmekten geçer.Böyle bir iddiamız olmadığından kendimizi bu sebep sonuç   ilişkisinden vareste  tutup olana bitene kayıtsız kalmayıp bu meslek grubun-    daki arkadaşlarımla paylaştığım hatıralardan sebep seneler önce kendimize rehber edindiklerimizin söylediklerini paylaşmak istedim.

             Alparslan TÜRKEŞ:Mevzu vatansa hep beraber ölelim mevzu makamsa hepiniz ölün.

             Muhsin YAZICIOĞLU:Sizi yıllarca küresel emperiyalist sermayenin uşaklığına mahkum etmek isteyen güçlere karşı:

            Ben Türküm Türk esir olmaz.Ben Türküm Türk devletsiz olmaz.Ben Türküm Türk bayraksız olmaz.Ben Türküm Türk ezansız olmaz.Ben Türküm Türk hürriyetsiz olmaz.

            Necdet SEVİNÇ:Mezarlık gazilhanesine  imam olmayı hayal ederken yönetime gelip teneşire bakar gibi yurduma bakan yöneticiler.

               Bu yazdığım üç dev isim milliyetçi camianın herşeyine iştirak edeceği mümtaz şahsiyetlerdi.O kadar geniş öngörü sahibiydilerdi ki söyledikleriyle günümüze ışık tuttular.Bizde onlardan aldığımız cesaretle diyoruz ki!

               Toplumun en büyük düşmanı onları yanlış bilgilendiren şerefsiz,ahlak-sız aşağılıklardır.

               Milliyetçi camianın vefasıyla başarılarını taçlandıranlar inin artık bu mazlumların sırtından gidin lahavle çekip ortadan kaybolun.Ağabeylerinizin yanında layık olduğunuz yerinizi alın.

               Hitler’in enformasyon bakanı Göbels’e taş çıkartılan yöntemlerle olan bitenin perdelendiğine inandığımız günümüzde yaklaşan Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarken varsanız varız varolunki varolsun bölgemiz diyoruz.
Sayfayı Yazdır

YORUMLAR

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

KÜTAHYA

KENT KONSEYİ NE İŞ YAPAR?

Yerel yönetimlerin kuşkusuz en büyük yol gösterenleri olarak adlandırılan şehir kent konseyleri çevre illerde yerel yönetimlere projeler

KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

ÇOK OKUNANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı