21 Şubat 2024 Çarşamba

KÖŞE YAZARLARI

Murat Akalın

Murat Akalın

MERHABA MEMLEKET SEVDASI

 Bizimkisi memleket sevdası beyim!..  bildiklerimizin, düşündüklerimizin, hayallerimizin zekâtını versek ömrünü geçirecek zümrelerin,  aslı varsa görev ifa ettikleri ülkemizde dört bir tarafı ateş çemberi içinde olduğunu bildiğimiz halde kelimelerin gücüne inanan birisi olarak 20 Temmuz ‘ da (Kıbrıs Barış Harekatı) Türk beklenendir, beklendiği yere gidendir deyip sevgili dostum Hasan Demir Beyin çağrısıyla yeni bir dünya kurulur ve Türkiye’ de oradaki yerini alır sözüne nazire yaparcasına , yeni bir Türkiye kurulur ve Kütahya’ da oradaki yerini alır deyip sizlerle buluşmaktan büyük onur duyuyorum .

Bu çağrıyı aldıktan sonra daha bir dikkat kesilip eleğimizi sıklaştırdık. Serde siyaset olunca kapı gıcırtısı bile size eşsiz bir senfoni havası verecektir . Bizler buradan şahsımıza açılan pencereden Demokrasilerde olmazsa olmaz muhalefettir sözünün bölgemize getireceği katkının peşinde olacağız. Bundan böyle ülkemizi dış dünyada hakkıyla temsil etmesi temennisiyle verilen son kredinin halk nezdinde mümkün olduğunca takipçisi olacağız.

Artık bundan böyle dilimiz iktidardan bölgemize ne gibi faydalar çıkarabiliriz adına dönecektir. Bu süreçte elbette kırıp dökeceğiz. Bilinmesini isteriz ki üzerimize haksız yere gelecek her türlü kontrolsüz güce verilecek bir cevabımız olacaktır.

Bundan böyle ilçeleriyle beraber tüm Kütahya, ikiye de bölünse üniversitesi, sanayisi, ticareti  hasılı her şeyi eskisinden daha fazla  ilgi alanımızda olacaktır.

İlan ve iddia ediyoruz ki en ön giden Akıncılar misali,  kendimizi feda edeceğiz. Asla bölgemizi yanlışa teslim etmeyeceğiz. Bu süreçte doğrunun yanında yanlışın karşısında olacağız .

Tekrar diyoruz ki  varsanız varız!.. var olunki var olsun bölgemiz...

Hoşçakalın...
Sayfayı Yazdır

YORUMLAR

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

  • BİR İMPARATORLUĞUN ARKA BAHÇESİ: kütahya

    Misafir enfes bir yazı tebrik ediyorum Kütahya Dumlupınar Üniversitesi eski bir öğretim üyesi olarak: başarılarınızın devamını diliyorum. saadettin süreyya özdemir 02 Ağustos 2018 10:57

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

KÜTAHYA

KENT KONSEYİ NE İŞ YAPAR?

Yerel yönetimlerin kuşkusuz en büyük yol gösterenleri olarak adlandırılan şehir kent konseyleri çevre illerde yerel yönetimlere projeler

KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

ÇOK OKUNANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı