20 Mart 2023 Pazartesi

KÖŞE YAZARLARI

Murat Akalın

Murat Akalın

GÜÇ ZEHİRLENMESİ HADSİZ

 Bilirsiniz veya düzelteyim okuduğunu düşündüğüm ilgililer bilir ki! gözünü budaktan sözünü dudaktan esirgeyen bir yapımız yoktur. Bu yapımızdan mütevellide hayatımız boyunca hep dost edinmişken kimileride kendince düşman olmuş o düşmanlıklarınıda sadece kendileri bilmiştir, kısacası dalağı dışarıda bir hayat çizgisiyle ömür geçirmiş doğruya doğru eğriyede eğri demişizdir.

 Böyle bir girişten sonra cicim aylarının yaşandığı baharın başlangıcında dün itibariyle proje, akıl, yol yordam soranların bugünler itibariyle cv. sorar hale gelişini esefle izliyoruz. Şahsıma böyle insanlara ne denir bilemedim sosyal medya aracılığıyla sayısı binleri bulan dostlardan yardım istedim çıkan sonuçlara baktığımızda kısa olanları arz edecek olursam “edepsiz, narsist, öğüt, dümbük, akıl fukarası, zero başkan, akıl, gerzek” gibi sonuçlara ulaştım, hiç biri içime sinmedi dolayısıyla hadsiz güç zehirlenmesinde karar kıldım.Tamda bu sırada stratejik derinlik diye ülkeyi Ortadoğu bataklığında emevi camiine  yönlendiren dağlı beyefendinin gen.baş.yar. lığını yapmış bizimde tanıdığımız teşviki mesaimiz geçmiş beraber yolculuk yapıp tanıma fırsatı bulduğumuz beyin fiilen dernek başkanlığımı yapan aynı zaman diliminde siyaset yapıp divanda beraber görev yaptığı değerli büyüğüme “sizi bir yerden tanıyorum lakin nereden olduğunu çıkaramadım” dediği aklıma geldi,ondan sonra döndüm baktım Kütahya’ma zaman zaman güç zehirlenmesine maruz kalan hadsizler rakamlardaki sıfırların neyi ifade ettiğini pek irdeleyemediğini düşündüklerimiz olsada; ariftir benim insanım kime, niye,neden,nasıl dediğimizi bir çırpıda çıkarır bir kenara not eder. 

          Kısa günün karı bu kadarla sınırlı olsun daha fazla derine dalmadan bu yazdıklarımızı vadeli yapılmış bir alışverişte ilk taksit olarak kabul edilmesi temennisiyle mutlu yarınlarda buluşmak üzere. Hoşçakalın.

Sayfayı Yazdır

YORUMLAR

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

KÜTAHYA

KENT KONSEYİ NE İŞ YAPAR?

Yerel yönetimlerin kuşkusuz en büyük yol gösterenleri olarak adlandırılan şehir kent konseyleri çevre illerde yerel yönetimlere projeler

KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

ÇOK OKUNANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı