29 Eylül 2023 Cuma

Altıntaş’ın vitrini

Altıntaş Afyonkarahisar Karayolu üzerinde yapımı geçen yıl yaz aylarında başlayan köprülü kavşak çalışması sona erdi. AK Parti Altıntaş İlçe Başkanı Selahattin Bayram biten köprülü kavşakla ilgili olarak emeği geçen herkese teşekkür ederek Altıntaş’ın önemli bir sorununu daha çözüme kavuşturduklarını ifade etti.

altintasin-vitrini-
 Altıntaş Afyonkarahisar karayolu üzerinde Altıntaş ilçesine giriş- çıkış aynı zamanda Zafer Havalimanı ve İzmir yönüne bağlayan yol üzerinde yapımına 2013 yılı yaz aylarında başlanan köprülü kavşak çalışması tamamlandı. Tamamlanan köprülü kavşak hizmete girerken Altıntaş halkı daha önce yol üzerinde birçok yaralamalı ve ölümlü kazanın meydana geldiğini hatırlatarak “ Yapılan köprülü kavşak karayolu üzerinden gelenlerin Altıntaş ilçesine girişi daha kolay ve güvenli hale getirdi. Köprülü kavşağın yapımında emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dediler. 
“İLÇEMİZ DAHA DA GELİŞECEK”
AK Parti Altıntaş İlçe Başkanı Selahattin Bayram ise köprülü kavşağın Altıntaş ilçesinin vitrini olduğunu ifade ettiği konuşmasında yapımda emeği geçen herkese teşekkür etti. Bayram “ İlçemiz için büyük önem taşıyan ve daha önce ölümlü kazalara neden olan bu yol ayırımının köprülü kavşak olarak bilinen şekilde yapılması için başta milletvekillerimiz, il yönetimi ve ilçe yönetiminin büyük emekleri oldu. Bu kavşak bizim vitrinimiz olacaktır. Altıntaş ilçesine giriş ve çıkışlar daha kolay ve güvenli olacaktır. Halkımıza ve yöremize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 
 

Haber okunma sayısı: 7301
Haber eklenme tarihi : 26.04.2014 07:35YORUMLAR

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

  • köprülü kavşak

    Misafir Hayırlı olsun dilerim daha güzel şeyler olur. Altintas'ta 02 Mayıs 2014 22:23

KATEGORİYE AİT DİĞER HABERLER


ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

KÜTAHYA

KENT KONSEYİ NE İŞ YAPAR?

Yerel yönetimlerin kuşkusuz en büyük yol gösterenleri olarak adlandırılan şehir kent konseyleri çevre illerde yerel yönetimlere projeler

KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

ÇOK OKUNANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı