28 Kasım 2023 Salı

ÖMÜR ELDİVEN, VERDİĞİMİZ SÖZÜN ARKASINDAYIZ

30 Mart Mahalli İdareler seçimleri sonrası tüzel kişiliği sona ererek köye dönüştürülen Zafertepe Çalköy’de muhtarlık seçimini kazanan Ömür Eldiven, Çalköy’de verdikleri her sözün arkasında olduklarını köylerinin belde gibi hizmet almaya devam edeceğini söyledi.

omur-eldiven-verdigimiz-sozun-arkasindayiz
 Eldiven gazetemize yaptığı açıklamada, 30 Mart seçimlerinin ardından Zafertepe Çalköy halkının teveccühüyle muhtar olarak seçildiğini ve halkın verdiği emanete sonuna kadar sahip çıkacağını kaydetti. Zafertepe Çalköy’ün emin ellerde olduğunu ifade eden Eldiven, “Allah’ın izni ile Zafertepeçalköy’ün verdiği desteğe layık olmaya çalışacağım. Köy halkı bilsinki mührü emin ellere teslim ettiler. Bizde muhtarlık olarak Kaymakamlık, Özel idare ve diğer resmi kurumlar ile birlikte belediyenin verdiği hizmetlerin aynısını vermeye çalışacağız.  PTT ve köy pazarının kalması için gerekli çalışmaları yapacağız.” diye konuştu. 

Haber okunma sayısı: 3140
Haber eklenme tarihi : 05.04.2014 06:46YORUMLAR

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

KATEGORİYE AİT DİĞER HABERLER


ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

KÜTAHYA

KENT KONSEYİ NE İŞ YAPAR?

Yerel yönetimlerin kuşkusuz en büyük yol gösterenleri olarak adlandırılan şehir kent konseyleri çevre illerde yerel yönetimlere projeler

KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

ÇOK OKUNANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı