28 Mart 2020 Cumartesi

HAVUZ "Tİ"YE ALINDI

Kütahya Belediyesi tarafından Menderes bulvarında 377 bin liraya yaptırıldığı iddia edilen süs havuzunda acayiplikler bitmiyor. Hava sıcaklığının -5’leri gördüğü gece saatlerinde akıtılan su, sosyal medyada vatandaşlar tarafından tiye alındı.

havuz-tiye-alindi
 Kütahya Belediyesi’nin ekonomik sıkıntıda olduğu ve müteahhitlere zamanında ödeme yapamadığı iddia edilen şu günlerde, 377 bin lira bedelle süs havuzu yaptırılmasına vatandaşlar büyük tepki gösteriyor. Sosyal medyadan yapılan büyük tepkiler sonrası süs havuzunun adı halk arasında “ucube” olarak kullanılıyor.

Tüm bu gelişmelerin yanı sıra havuzun dün gece sabaha kadar çalıştırıldığı, hava sıcaklığının sıfırın altında 5 dereceleri gördüğü saatlerde de su akıtıldığı gözlendi.
 

Konuya tepki gösteren bir vatandaş “Bu kara kışın ayazı ve dondurucu soğukta 377 binlik doğum günü pastası kıvamındaki havuzun suyunu akıtmak hangi aklın ürünüdür merak ediyorum. Bu soğuk havada suyun akıtılması durumunun, şehrimizde yıllardır yaşadığımız komedinin son perdesi olması dileklerimle.” diyerek olaya tepkisini gösterdi.

Kaynak: yenikutahya.com

 


Haber okunma sayısı: 2260
Haber eklenme tarihi : 13.12.2018 19:17YORUMLAR

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

KATEGORİYE AİT DİĞER HABERLER


ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

KÜTAHYA

KENT KONSEYİ NE İŞ YAPAR?

Yerel yönetimlerin kuşkusuz en büyük yol gösterenleri olarak adlandırılan şehir kent konseyleri çevre illerde yerel yönetimlere projeler

KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

ÇOK OKUNANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı