29 Eylül 2023 Cuma

KÖŞE YAZARLARI

Şeref CİHAN

Şeref CİHAN

HEPİMİZ TÜRK, HEPİMİZ MEHMET’İZ!

  Gazeteci harnt dink öldü diye ortalığı ayağa kaldıranlar, acaba ermeni terör örgütü asalanın şehit ettiği onca diplomatımızı neden hatırlamazlar?
 
ermeni olmakla övünen güruha sormak lâzım, çakma ermeniler neden ermeni devlet bayrağında halen Ağrı Dağı’nın (onlara göre ararat) bulunduğunu, sözde soykırım anıtlarının dibindeki kapların içerisnde, benim ülkemden Sivas, Erzurum dahil çeşitli illerden giden ve almayı hedefledikleri illeri sembolize eden toprakların olduğunu görmezden gelirler acaba?
 
Hatırlar mısınız, bu akepe zihniyetinin Bursa’da oynanan Türkiye- Ermenistan maçı öncesinde stada girenlerin ellerindeki Azerbaycan bayraklarını çöpe attırdıklarını?
 
 Hatırlar mısınız şimdilerde memlekette hukuk katledilirken, sesini çıkarmayan adeta kabuğuna çekilen, Cumhurbaşkanlığı makamında bulunan şahsın, ilk gezilerinden birini ermenistana yaptığını ve “SOYKIRIM İDDİALARINIZ BİR YALANDIR” diyemediğini, katil ermeni sarkisyan ile muhabbetli oluşunu?
 
Hatırlar mısınız, bu akepe zihniyetinin Ermenilere yaranmak için Van da ki Akdamar kilisesine dört trilyon lira civarında para harcayarak, ermenilere her sene orada ayin yaptırdığını?
 
 “ Türk’ten boşalacak o zehirli kanın yerini dolduracak temiz kan, ermeni’nin ermenistan ile kuracağı asil kanında mevcuttur.” Diyen hrant için ermeni olanlar, ermenilerin katlettiği Türkler için,  seslerini neden çıkaramamaktadır?
 
 Bugün 20 Ocak… 1990 yılında Dağlık Karabağ'ın Hocalı adlı kasabasında rus ordusu eşliğinde hocalı kasabı lakaplı şu anki ermenistan cumhurbaşkanı serj sarkisyan liderliğindeki askerlerce binlerce sivil ve masum Azerbaycan Türk’ünün katliamı ile sonuçlanan ve HOCALI SOYKIRIM ını hatırlatalım dedik. Bu olanları asla unutmayacağız ve unutturmayacağız.
 
Ayrıca Kıbrıs Türklüğü’nün önderi merhum Rauf Raif Denktaş’ın da geçen hafta ebediyete intikal edişinin yıldönümü idi. Ruhun şâd olsun, bozkurt yürekli lider…
 
Bu günlerde de hayatta olsaydı, ellerini ovuştura ovuştura pkk reklamı yapacak ve belki de hrant ile yeniden ermeni olacak birand efendi ile Rauf Denktaş’ın aralarında geçen söyleşiden bir alıntı yaparak Rahmetli Rauf Denktaş’ın deyimi ile karen fogg un çoçukluğunu yapanlara bu ülkenin her daim TÜRK YURDU kalacağını ve TÜRKLER ‘in yeniden dünyaya hakim olacağını bastıra bastıra hatırlatarak sonlandıralım;
 
“birand: Efendim, bize karen fogg’un çocukları diyorsunuz. Çok gücümüze gidiyor.  Sanki o. çocukları diyorsunuz gibi geliyor.
 
Rauf Denktaş: İyi ya Mehmet Ali Bey, biz de zaten öyle diyemediğimiz için karen fogg’un çocukları diyoruz. Anladığın için tebrik ederim.”
            ANLAYANA!
 
NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE!
 
HEPİMİZ TÜRK, HEPİMİZ MEHMET’İZ!
Sayfayı Yazdır

YORUMLAR

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

KÜTAHYA

KENT KONSEYİ NE İŞ YAPAR?

Yerel yönetimlerin kuşkusuz en büyük yol gösterenleri olarak adlandırılan şehir kent konseyleri çevre illerde yerel yönetimlere projeler

KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

ÇOK OKUNANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı