01 Haziran 2023 Perşembe

KÖŞE YAZARLARI

Şeref CİHAN

Şeref CİHAN

HEM HIRSIZ HEM BÖLÜCÜ!

  eşbaşkan tayyip erdoğan köşeye sıkışmaya başlamış, yapılan hırsızlıklar ve bunlara ilişkin yürütülen soruşturmaların ucunun kedine dokunacağını anlamış, ortalıkta bağım bağım komplo diye inlemeye başlamış, hâttâ fütursüzca, utanmadan, ağzına “İstiklâl Mücadelemiz” ifadesini almaya başlamıştı.
 
 
 
            Dün ayağı çıplak Türk evlâtlarının bu vatan uğruna şehit düşerek verdiği İstiklâl Mücadelesi’nin kutsal ismi ve anlamı bugün beyzadelerin ayakkabı kutularına doldurup hırsızladıkları paraların ve bilâl oğlanın yargıdan kaçırılma çirkinliği ve örtbasının ismi olamaz.
 
 
 
            Bugün her ne hikmetse kendi kadrolaştırdıkları diğer taşeronların oluşturduğu cemaatçi yapıdan şikayet eder oldu akepe zihniyeti.
 
 
 
            Ortalıkta şebeklik yapıp, hırsızlıkları yücelten yalakalar da başka bir boyut, dün tayyip i eleştirdiği görüntüleri ortada gezen, tescilli yağdanlıklardan biri bugün olanları “Uhud Savaşı” ile özdeşleştirip, yüce dinimizi kullanacak kadar iğrençleşiyor. Kim derseniz, bölücü mehmet metiner…
 
 
 
            Bu arada bu hırsızlıkların aklanması mücadelesi ile kamuoyu meşgul edilirken, bölücülerin partisi olan “Türkiye (sözüm ona) kürdistan demokrat partisi” kuruldu. Akepe sayesinde kuruldu. Haberiniz var mı bilmem, siz buralarda Türkiye’yi bölüp parçalarken kolunuza taktığınız ve gurur duyduğunuz barzani köpeği ; kuzey ırak ta tek dil şartı koştu, nedenini soranlara da; “farklı diller böler, tek dil birleştirir” cevabını verdi. Bu hırsızların peşinden gidip şakşaklayan güruh, bu bölünmemin de vebâl ortaklarısınız haberiniz ola!
 
 
 
            sabahat tuncel denilen teröristin yanına diğer teröristleri de hapisten çıkarark meclise sokan akepe zihniyeti ve bu zihniyetin şakşakçı yalakaları; bop un taşeronluğunu yapan eşbaşkan tayibiniz bu memlketten kaçmaya yeltendiğinde, sizler ne yapacaksınız? O giydiğiniz kefenlerle, bölücülerle çarpışmaya gidecek misiniz acaba?
 
 
 
            Hesap etmediğiniz bir şey var; TÜRK PİS OYUNLARI BOZANDIR! Sizlerin oyunlarını da bozacak olan TÜRK’tür. Açın tarihi okuyun.
 
 
 
            Hırsız ve bölücülerin yanında olanlar, hesap günü geldiğinde, başlarını dik tuta!
 
            BU MEMLEKET TARİHTE TÜRK’TÜ, HALEN TÜRK’TÜR, EBEDİYYEN DE TÜRK KALACAKTIR!
 
            NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE!
Sayfayı Yazdır

YORUMLAR

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

KÜTAHYA

KENT KONSEYİ NE İŞ YAPAR?

Yerel yönetimlerin kuşkusuz en büyük yol gösterenleri olarak adlandırılan şehir kent konseyleri çevre illerde yerel yönetimlere projeler

KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

ÇOK OKUNANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı