29 Eylül 2023 Cuma

KÖŞE YAZARLARI

Şeref CİHAN

Şeref CİHAN

BİRİ ÇIKMIŞ “VATANA İHANET” DİYOR !

 Hayret etsek mi acaba? Bop eşbaşkanı tayyip erdoğan geçen hafta Muğla ve havalisinde  sözüm ona diline “tek bayrak”, tek devlet diye dolamıştı.
Bir hafta sonrasında da Tekirdağ ve havalisinde oy devşirmek için yine tek bayrak diyor bir de hilâl bağımsızlığımızın, yıldız şehidimizin sembolü diyor. Ağzına şehit sözünü alırken hiç utanma duygusu duyuyor mu acaba? İmralıdaki apo piçine sayın diyorken, şehitlerimiz için kelle diyen kendisi değil miydi? 16 Kasım’da Diyarbakır’da şehit katili ile kol kola olan, Türk’e Türkiye’ye söven hâinlerle kucaklaşan kendisi değilmiş gibi şimdi de çıkmış, vatansever görünümüne bürünüyor…
Son günlerde adına taraf diyen gazetenin piyasaya sürdüğü 2004 senesine ait MGK belgesinde imzası bulunduğundan olmalı ki bağım bağım bağırıyor eş başkan.Neymiş “vatana ihanet “ suçu işliyorlarmış…. Bak sen … Yahu bunlar aynı naneleri yerken daha önce sen nerelerdeydin derler… İşinize geleni servis ettiklerinde ses çıkarmazsınız ama şimdi döndü tokmak sizin davula vuruyor, siz de bas bas bağırıyorsunuz, “vatana ihanet “ suçu işliyorsunuz diye… Hadi ordan derler samimiyetine.
Vatana ihaneti nerde aramak lâzım bilir misiniz? oslo da pkk denen terör örgütü ile görüşenler vatana ihanet edenlerdir. apo piçi ile pazarlık edip bunu barış süreci diye yutturanlar, bakın kaç audır şehit gelmiyor diye yaptıkları pazarlıkları güzel göstermeye çalışanlar vatana ihanet edenlerdir. Habur da davulla zurna ile teröristi dağdan indirip devletin yargısını teröristin ayağına götürenler vatana ihanet edenlerdir. Askerime kurşun sıkan barzani denilen köpeğin koluna giren, Türk ve Türkiye düşmanlığı yapan perver denilen soysuzu göklere çıkaran, Diyarbakır’a gittiğinde teröristler için af sinyali verenlerdir vatana ihanet eden..Türkiye Cumhuriyeti devletinin üniter yapısına kast edenlerdir vatana ihanet edenler, göstermelik tek bayrak, tek vatan derken tek dil demeyenlerdir vatana ihanet edenler!
 Bakın Hakkari’de pkk mezarlığını bahane eden teröristler güvenlik güçlerine saldırıyor, kurşun sıkıyorlar, iki tane pkk lı geberiyor, diğer pkk lılar ayağa geliyor, apo piçinin resimleri pkk bayrakları ile meydanlara çıkıp her yeri yağmalıyorlar, Diyarbakır’da dört askerimiz kaçırılıyor, hâlen daha tayip efendi çıkmış, süreci baltalamaya çalışıyorlar  diyor, askerlerimizin teslim edilmesini bekledikleri yönünde açıklama yapıyor. Bu arada selahattin demirtaş denilen meclisteki terörist de çıkıp, böyle barış süreci olmaz diye maval okuyor.Yazıklar olsun! pkk denilen terör örgütüne teslim oldular el birliği ile. Ortada devlete isyan var, devletin başında ihanet edenler olduğundan, ihanete çanak tutanlar olduğundan pkk denen katil, terörist örgüte ses çıkaramıyorlar. apo denen piçi düzenli ziyaret eden meclisteki teröristler de bu katilin talimatlarını açıklıyorlar. apo denen piçin de, Hakkari’deki olaylarla ilgili olarak aynı eşbaşkan tayip gibi, süreci provake etmek isteyenler var demesi ne kadar ilginç değil mi?  Eğer devlet müdahaleye başlasa, ülkenin her yerinde bu piçlerin olay çıkaracaklarını biliyorlar zira. Ama bu duruma gelinmesine sebep olanlar bizzat devletin başında sözüm ona idarecilik edenlerdir.
Bop eşbaşkanı tayip, Trakya gezisinde, üniversitelerde sınırsız af olmayacağını, eğitime 6-7 sene sınırlama getireceklerini, bu aflarla kimilerinin gelip üniversitelerde terör olaylarına karıştığını ifade ediyor. Yahu tayyip efendi sen değil miydin daha geçen 16 Kasım’da Diyarbakır’daki şer cephesi toplantısında, dağdakiler insin siyaset yapsın diyen, af sinyali veren, ha, teröriste af var, öğrenciye yok. Teröristle pazarlık ileri demokrasi oluyor tabi bunlara göre…
 Şimdi vahim tablo ortada, kimmiş bu vatana ihanet edenler varın da siz söyleyin.
Vatana ihanet edenler, her gün önümüze dünya lideri diye yalaka basın aracılığı ile sunulanlardır.
Gerçi Mustafa Kemâl Atatürk bugünleri iyi etüt ederek; “memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler”  diyerek gençliği ta ne zamandan uyarmıştı.
Şimdi suni vatanseverlik ayakları ile eline bayrak alıp, memleket sevdasından bahseden bu adama, bu bop eşbaşkanına inanmayın. O, büyük Türk milletini değil, imralidaki katil piçi muhatap alıyor.
Ancak sakın ola şunu unutmayın. Tarihte her zaman son sözü TÜRK söylemiştir.
Bu dün de böyle olmuştur. Yarın da aynen böyle olacaktır. Yarın geldiğinde, Türk milletine, Türk vatanına ihanet edenler gerçek adalet önünde hesap vereceklerdir.
NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE!
Sayfayı Yazdır

YORUMLAR

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

KÜTAHYA

KENT KONSEYİ NE İŞ YAPAR?

Yerel yönetimlerin kuşkusuz en büyük yol gösterenleri olarak adlandırılan şehir kent konseyleri çevre illerde yerel yönetimlere projeler

KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

ÇOK OKUNANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı