22 Eylül 2019 Pazar

KÖŞE YAZARLARI

Hasan Demir

Hasan Demir

MERHABA

 Doğumlar sancılı olur. Kütahya Aktüel′in doğumu da inanın çok sancılı oldu. Doğumumuz Seçim dönemine rastladığı için seçim gazetesi söylentilerini şimdiden duyar gibiyim ancak bunun böyle olmadığını bilenler bilir. Bilmeyenler de izleyeceğimiz yayın politikasını görerek öğreneceklerdir...

Karanlıklar yolunu aydınlatırmış aydın insanların. Biz edepsizlerden öğrendiğimiz edeple çıktık yola. Sadece para kazanmak için yayıncılık yapanlara, şahsi menfaatlerini her şeyin üzerinde görenlere, gözünü hırs bürümüşlere inat , önce Kütahya diyoruz. Alacağı 3-5 kuruşla ailesinin geçimini sağlarken Kütahya′ya da yayıncılık yönüyle hizmet etmek isteyen ben ve arkadaşlarım öyle büyük edepsizliklere maruz kaldık ki, bu edepsizliğe edepsizlikle değil edebimizle cevap verme adına ilk sayımızla karşınızdayız. 

Haftada bir yayınlanacak olan Kütahya Aktüel güncel, kültür, sanat, magazin, eğitim, spor, seçim, geçim.... her kesimden her vatandaşımızı yakından ilgilendiren haberlerden oluşacak. 
Uzun yıllardan bu yana yayıncılıktan edindiğim tecrübemi, arkadaşlarımın tecrübeleri ile birleştirerek Kütahyalılara hizmet etmeye çalışacağız. Niyeti hayır olanın akibeti hayır olur derler. Biz, bizi derinden yaralayanlardan çok daha iyi niyetlerle merhaba diyoruz. 

Atatürk ilke ve inkılaplarına, basın meslek ilkelerine bağlı, kişi hak ve özgürlüklerine saygılı, anayasa ve hukukun üstünlüğünü ve tabi ki Kütahya menfaatlerini her şeyin üzerinde tutacağımıza ilk sayımızda söz veriyoruz. Yolumuzdan bir santimetre saparsak bizi şiddetle uyarmak da siz değerli okuyucularımızın görevi olsun. 
Kimsenin gölgesi altında değiliz. 
Ne güvendiğimiz bir dayımız, 
Ne seçilmişlikten gelen bir etkimiz, 
Ne de birilerine diyet borcumuz var. 
Bizim önce Allah′ımız, sonra da Kütahya′mız var.
Edepli Kalın !...
Sayfayı Yazdır

YORUMLAR

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

KÜTAHYA

KENT KONSEYİ NE İŞ YAPAR?

Yerel yönetimlerin kuşkusuz en büyük yol gösterenleri olarak adlandırılan şehir kent konseyleri çevre illerde yerel yönetimlere projeler

KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

ÇOK OKUNANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı