27 Ocak 2023 Cuma

KÖŞE YAZARLARI

Hasan Demir

Hasan Demir

İKİ ÖRNEK BİR ARADA

 Göreve geldiği 2007 yılından bu yana, köy köy, belde belde, ilçe ilçe gezerek, sorunları yerinde tespit eden, çözüme kavuşturan, özellikle kırsal alanlarda yaptığı çalışmalarla, köylülerin ve çiftçilerin yüzünü güldüren, İl Genel Meclisi′nde de üyeler arasında uyumlu bir çalışma ortamı sağlayan İl Genel Meclisi Başkanı Şükrü Nazlı, bu çalışmalarıyla Kütahya′da örnek gösterilecek bir performans sergilerken, Kütahya genelinde vatandaşların takdirini topluyor.
 
Şükrü Nazlı, hiç üşenmeden, bıkmadan özellikler köylerimizi gezerek, onların sorunlarıyla yakından ilgileniyor. Önceki gün merkeze bağlı Demirciören köyüne de giderek orada incelemelerde bulunan, mevcut yatırımları gözden geçiren, köylülerle sohbet ederek, onların sorunlarını dinleyen Şükrü Nazlı, bu köyü Kütahya′nın içinde bulunduğumuz ve gelecek yılın örnek köyü olarak nitelendirdi. 
Ziyareti esnasında köylülerle sohbet eden, gördüğü yaşlı köylülerin elini öpen, çocukları seven mütevazı bir kişiliğe sahip olan Şükrü Nazlı, köylülerin de gönlünde taht kurdu.
 
Sayın Nazlı ile birlikte yaptığımız bu köy ziyaretinin ardından köylüler, memnuniyetlerini gazetemize değerlendirdi. Şükrü Nazlı′yı daha yakından tanımanın kendileri açısından büyük bir sevinç kaynağı olduğunu söyleyen köylüler; "Kütahya′nın böyle insanlara ihtiyacı var. Sayın Nazlı, elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirerek, Kütahya geneline önemli yatırımlar yapıyor. Elindeki imkanların daha da artması ve ilimizin bu imkanlardan daha çok yararlanması için kendisini milletvekili olarak da görmek istiyoruz." dediler. 
Sayfayı Yazdır

YORUMLAR

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

KÜTAHYA

KENT KONSEYİ NE İŞ YAPAR?

Yerel yönetimlerin kuşkusuz en büyük yol gösterenleri olarak adlandırılan şehir kent konseyleri çevre illerde yerel yönetimlere projeler

KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

ÇOK OKUNANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı