28 Kasım 2023 Salı

KÖŞE YAZARLARI

Deha Onur Akdemir

Deha Onur Akdemir

Bizim milletimiz domino taşı misali etkileşimi seviyor!

 Bizim milletimiz domino taşı misali etkileşimi seviyor!
Ayarımız yok bizim ya kartopu olup çığa dönüşüyoruz yuvarlanarak, ya devletin vardır bir bildiği diyip sineye çekmeye bayılıyoruz!!!

Sosyal medyada bir çok gurup var, çok fazla da gurupcuk!!! Takipçi sayısını artıran, üç beş yerden yazı okuyan ya da kaynak göstermeden haber çalan “gazeteci modunda” yayınımsı işler yapıyor. Haaaa bir de reklam almaya başlamışlar sorma gitsin.

Lakin bu site ve sayfaların olumlu işler yaptığı yerlerde var. Son dikkkatimi çeken olay meşhur ÇİNİGAZ A.Ş. ve elektrik dağıtım şirketimiz OEDAŞ... 
Ey Kütahyalı hemşerim. Kendi düşen ağlamaz. Boşuna çenenizi yormayın. Bir yanaktan öptürdüyseniz tadını alan zaat-ı muhteremler diğer yanağınızdan da öpecektir...
Keyfini sürün istan etmeyin!!!

Gaz dolumunu kontürlü’den faturalıya çeviren, kontürlü iken yaz aylarında ucuz bu diyip gaz satışını kısıtlayan, güvenlik önlemlerini hiçe sayan, yetersiz fatura ve dolum merkezi ile istediğini yapan, kütahya’dan para kazanıp Kütahyalıya azap olanlar sizi duymayacaktır...
Bayram seyran dinlemeden kesime gelen,  canım sıkıldı okuma tarihlerini değiştirdim diyerek okuma bedelini cebinden Söke söke alan cereyansız kalasıca ceyransızlar sizi asla dinlemeyecek!!!

Müstehaksınız arkadaş müstehak! Sesinizi yükseltmez, yasal tepkilerinizi dilegetirmezseniz daha ensenizden de öpmeye yeltenen çok olacak!!!

Önünüzde seçim var!!! Çinigaz ortakçısı Kütahya Belediyesi için oy isteyenlere sorun bakalım durumları...
Bir kez olsun verin bakalım tepkinizi neler oluyor! 
Ağlamayan çocuğa meme verilmez paşam. Ağlamasını bileceksin. 

Gerçi şimdi ben bu yazı ile “milleti galeyana getirmek, devletin birliğine ve dirliğine zarar verme” suçlarından Fatih Portakal gibi yargılanır mıyım bilemem ama!!!!
Açık ve net söylüyorum. Kimseden de korkmadan “tepkinizi verin, duygularınızı anlatın, görüşlerinizi bildirin...” 

Bu ülkenin hala sadece anayasaya bağlı olduğunu bildiğimiz çooook hukuk adamı var!!! Açın davalarınızı gösterin tepkinizi 25 kuruşluk poşete olmasın tepkiniz günde 500 sayaç okutarak 10 personel maaşını çıkarak geri kalanı cebine atan insanlara olsun tepkiniz!!!
Sayfayı Yazdır

YORUMLAR

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

KÜTAHYA

KENT KONSEYİ NE İŞ YAPAR?

Yerel yönetimlerin kuşkusuz en büyük yol gösterenleri olarak adlandırılan şehir kent konseyleri çevre illerde yerel yönetimlere projeler

KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

ÇOK OKUNANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı