18 Haziran 2021 Cuma

"YARIM KALAN SEVDAMIZI TAMAMLAYACAĞIZ"

MHP Kütahya Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Alim Işık, partisi tarafından Kütahya Belediye Başkanlığı için aday gösterildiğini ve yarım kalan sevdalarını tamamlamak istediklerini kaydetti.

yarim-kalan-sevdamizi-tamamlayacagiz
 Milliyetçi Hareket Partisi (MHPKütahya teşkilatları, Kütahya Belediye Başkan adayı Alim Işık ve ilçe belediye başkan adayları için tanıtım toplantısı düzenledi.
İl Başkanı Ferhan Yıldırım, kentteki bir otelde düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, 31 Mart 2019 seçimlerinin Kütahya'nın geleceği için önemli bir adım olduğunu söyledi.
Kütahyalıların hak ettikleri hizmeti alabilmeleri için yerel seçimlerin tarihi bir fırsat olduğunu belirten Yıldırım, şöyle konuştu:  "Zaman üç hilalli sancağımızı şehrimizin tüm burçlarında dalgalandırma vaktidir. Kütahya il, ilçe ve belde teşkilat mensuplarımızla, ülkü ocaklarımızla 31 Mart 2019 seçimlerinde başarıya odaklanmıştır. Yerel yönetimlerde milletimize hizmet edebilmek için çalışmak ve çırpınmaktan yorulmayacağız. Kütahya Belediyesine üç hilali asmadan rahat uyumayacağız. Sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayana dek çalışacağız."

MHP Kütahya Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Alim Işık da Kütahya Belediye Başkanlığı'nın onurlu ve zor bir görev olduğunu dile getirerek, şunları kaydetti: "Bu defa inşallah Kütahya'nın yıllarca birikmiş sorunlarını çözmek üzere, hiç yerine konan insanların gönlüne girmek üzere, Kütahya'da yaşayan partili partisiz, yaşlı, genç kim varsa herkesin derdine deva olmak için güçlü bir ekiple hazırlandık. İnşallah bu yarım kalmış 15 yıllık sevdayı tamamlamak üzere milletimizin teveccühüne mazhar olmaya çalışacağız."

Haber okunma sayısı: 2911
Haber eklenme tarihi : 13.12.2018 19:08YORUMLAR

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

KATEGORİYE AİT DİĞER HABERLER


ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

KÜTAHYA

KENT KONSEYİ NE İŞ YAPAR?

Yerel yönetimlerin kuşkusuz en büyük yol gösterenleri olarak adlandırılan şehir kent konseyleri çevre illerde yerel yönetimlere projeler

KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

ÇOK OKUNANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı