27 Ocak 2023 Cuma

“BİZ BU OYUNU BOZARIZ”

AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Türkiye üzerinde dolarla oynanan oyunları dolarları bozdurarak bozacaklarını söyledi. Çetinbaş, “Biz bu ülke için, özgürlük, demokrasi için canından vazgeçmiş bir ülkeyiz. Kimse bizi tehdit etmesin.” dedi.

biz-bu-oyunu-bozariz
 İl Başkanı Çetinbaş, Türkiye’nin bir ekonomik bir savaşın içerisinde olduğunu belirterek, yaşanan olayların ekonomik savaş olduğunu kaydetti. Bu milleti kimsenin dolarla korkutamayacağını ifade eden Çetinbaş, Bu ülke için, özgürlük, demokrasi için canından vazgeçmiş bir ülkeyiz. Kimse bizi tehdit etmesin. Bizi, dolarla, parayla, ekonomiyle korkutamayacaklarını aslında 15 Temmuz akşamı anlamaları gerekiyordu. Hala bizi tanımakta zorluk çekiyorlar. Bu aziz milletin gözü karardığında canından bile vazgeçtiklerini görmeleri gerekiyordu. O yüzden bugün yaşananlar dünyadaki herhangi bir ülke için bir şey ifade edebilir. Büyük ve güçlü Türkiye için hiçbir şey ifade etmiyor.” Şeklinde konuştu.

 Türk milletinin ülkesi için kenetlenmeyi çok iyi bildiğini belirten Başkan Çetinbaş, “Bugün biz bize yapılan bir saldırı varsa yine tek yürek olmasını biliriz. Dolarla kurulan bu oyunu, dolarları bozdurarak bozarız. Biz son dönemlerde oyun bozmaya çok alıştık. Bize oyun kuranları, masa başında oturup Türkiye’yi köşeye sıkıştırmaya çalışanların oyununu çok bozduk.” Dedi.

 


Haber okunma sayısı: 2407
Haber eklenme tarihi : 13.08.2018 21:05

Haberin etiketleri:

ALİ ÇETİNBAŞ, AK PARTİ, KÜTAHYA, DOLAR


YORUMLAR

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

KATEGORİYE AİT DİĞER HABERLER


ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

KÜTAHYA

KENT KONSEYİ NE İŞ YAPAR?

Yerel yönetimlerin kuşkusuz en büyük yol gösterenleri olarak adlandırılan şehir kent konseyleri çevre illerde yerel yönetimlere projeler

KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

ÇOK OKUNANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı