26 Şubat 2020 Çarşamba

VİG METAL'E ZİYARET

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) heyeti, VİG Metali ziyaret etti.

vig-metale-ziyaret
 Ziyarette, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Öncel, Vig Metal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Genel Müdür Yardımcısı Volkan Güngören ve İşletme Müdürü Ömer Aksu ile görüş alış verişinde bulundu.

 

Türkiye’yi kalkındıracak genç kuşak iş adamı ihtiyacını dile getiren KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç, şunları söyledi, “Kütahya’nın otomotiv ve yan sanayi sektörünün başkenti olmasını arzuluyoruz. Yerli otomobil konusunda bazı çalışmalarda bulunduk, Anadolu grubuna bir ziyaret gerçekleştirdik ve ileriki zamanlarda otomotiv çalıştayı düzenlemeyi planlıyoruz.” dedi.

 

Genel Müdür Yardımcısı Volkan Güngören, KUTSO’nun ziyaretinden duydukları memnuniyeti ifade ederek, 2019 yılı sonuna kadar Kütahya’da kapasite artışına gidecekleri müjdesini verdi.

 

Ayrıca, sektörel hususlarda bilgi alınarak, iş dünyasına dair konularda istişare yapıldı. Üyelere yönelik hizmet ve faaliyetler hakkında bilgi paylaşılarak, üyelerin talepleri doğrultusunda KUTSO’nun çalışmalarına yön verdiği ifade edildi.

 

İyi dilek ve temennilerin ardından hatıra fotoğrafı çekilmesiyle program sona erdi


Haber okunma sayısı: 482
Haber eklenme tarihi : 13.07.2018 20:52YORUMLAR

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

KATEGORİYE AİT DİĞER HABERLER


ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

KÜTAHYA

KENT KONSEYİ NE İŞ YAPAR?

Yerel yönetimlerin kuşkusuz en büyük yol gösterenleri olarak adlandırılan şehir kent konseyleri çevre illerde yerel yönetimlere projeler

KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

ÇOK OKUNANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı