21 Haziran 2018 Perşembe

Aragonit 3 yeni fabrika acacak

Kütahya ekonomisinin lokomotiflerinden Aragonit Yapý Kimyasallarý geçtiğimiz haftasonu Antalya Miracle Resort Otelde 6. Bayi toplantısını düzenledi. Toplantı’da 3 yeni fabrika daha açmayı planladıklarını söyleyen Aragonit Yapı Kimyasalları Genel Müdürü Tolga Eskioğlu, sektörde büyümeye devam edeleklerini belirtti.

aragonit-3-yeni-fabrika-acacak
 “TÜRKİYE’NİN İLK 10 FİRMASINDAN BİRİ”
16 yıl önce 1996 yılında Kütahya'da üretime başlayan ve 30’a yakın ülkeye ihracat yaparak Kütahya ve ülke ekonomisine önemli katkılar sağlayan Aragonit Yapı Kimyasalları, Türkiye bayilerini hafta sonunda Antalya'da aðýrladý. Miracle Resort Otelde buluþan bayiler ilk gün akþamýnda hoþ geldiniz kokteyllinde bir araya geldiler. Akşam yemeği sonrasýnda otel aktiviteleri ile stres atan Aragonit Bayileri ertesi gün toplantı salonunda Aragonit yetkilileri tarafýndan verilen kısa sempozyuma katýldýlar. Toplantıda açýlýþ ve hoş geldiniz konuþmasý yapan Aragonit Yapı Kimyasallarý Genel Müdür Yardýmcýsý Umut Eskioğlu, çalışma arkadaşlarını katılımcılara tanıttı. Ardından satış sıralamasında birinci olan Altuğ Erol’a, ikinci olan Çağdaş Nenger’e ve üçüncü olan Cihan Bildik’e teşekkür plaketi veren Eskioğlu, "Sizler ile birlikte büyümekten son derece memnunuz." Dedi.   
 
“3 YENİ FABRİKA DAHA AÇILACAK”
Toplantý'nýn diğer bölümünde kürsüye gelen Aragonit Yapý Kimyasallarý Genel Müdürü Tolga Eskioğlu bayilerine Aragonit'in bu gününü aktardý. Aragonit'in Ýnþaat Sektörünün öncüsü olduðunu söyleyen Eskioğlu, " Aragonit daima bir adım ileri gitmiþtir. Emin adımlarla büyümenin haklı gururunu sizlerle birlikte yaþýyoruz. Sizler ile çýktýðýmýz bu yolda yeni ürünlerle sizlere güç katacaðýmýzdan şüpheniz olmasýn. 1996 yılında tek çeşit başladığımız üretim yolumuzda şu an 200’ün üzerinde ürün çeşidi ile üretim yapıyoruz. Bundan sonraki hedefimiz arasında 3 bölgede daha fabrika açmak ve inşaat sektörüne de çeşitli ürünler kazandırmak var. Sektör olarak inşaat sektöründen ayrılmayacağız. Çeşitli ürünler kazandıracağız ". Dedi. . 
 
“BAYİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ”
Akşam yemeği için Gala salonuna geçen Aragonit Bayileri açýlýþ konuþmasýnýn ardýndan çeşitli sürprizlerle karþýlandýlar. Gece'nin sunuculuðunu Vatan Şaşmaz, yaparken, Aragonit yöneticileri tarafýndan bazı bayilere şilt takdim edilerek ödüllendirildi. Gecenin sonunda, Türkiye'nin güçlü bayan sanatçýlarýndan Burcu Güneş geceye katılanlara yaklaþýk 2 saat boyunca unutulmayacak bir gece yaþattý. Söylediði şarkılarla beğeni kazanan Burcu Güneş, sahneden inerek Aragonit Bayileri ile iç içe oldu. Sanatçı mikrofonlardan sýk sýk Aragonit Bayileri ile þakalaþtý.  Aragonit Yapı Kimyasalları 6. Bayi toplantısına 300 bayi ve 500 davetli katıldı.
“YÜZDE YÜZ KÜTAHYA SERMAYESİ”
Kütahya’nın önemli firmalarından Aragonit Yapı Kimyasalları, yüzde 100 Türk ve yüzde 100 Kütahya sermayesi ile sektöründe 16. Yılını tamamlayarak günden güne büyümeye devam ediyor. Aragonit, Kütahya Organize Sanayi Bölgesinde 2, Aksaray Organize Sanayi Bölgesinde 1 fabrikası, günlük bin 600 ton üretim kapasitesi ile hizmet veriyor. Şirket, sürekli gelişen ürün yelpazesiyle yapı sektöründe Türkiye’nin ilk 10 firması arasında  yer alıyor. 
CE, ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001, TSE, TSEK, Garanti Belgesi ve İnsan Sağlığına Uygunluk belgelerine sahip olan Aragonit, dünyanın çeşitli ülkelerine ihracat gerçekleştirerek şirketin dış ticaret yatırımlarını da artırıyor.
 

Haber okunma sayısı: 2834
Haber eklenme tarihi : 01.03.2013 08:18YORUMLAR

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

KATEGORİYE AİT DİĞER HABERLER


ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

KÜTAHYA - HAVA DURUMU

KUTAHYA

ÇOK OKUNANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı